Choď na obsah Choď na menu
 


Vypočítajte si manželstvo podľa numerológie

18.2.1984 – spočítate ho jednoducho. 1+8+2+1+9+8+4 = 33 a 3+3 = 6

Osudový s číslom 1

Je to dominantný, odvážny vodca, ktorého nasledujú. Potrebuje uznanie, chválu. Všade, kde vstúpi potrebuje byť najlepším a úspešným. Býva často tvrdohlavý a egoistický a jeho nadradenosť mu často zaslepuje oči, druhých si občas nevšíma a ignoruje ich potreby.

Rozumie si s osudovými číslami: 2, 4, 6

Osudový s číslom 2

Potrebuje žiť v harmónii a pokoji. Má miernu a priateľskú povahu. Býva katalyzátorom sporov. Vie byť trpezlivý a načúvať bôľom iných. Podstata jeho bytia je láska a priateľské vzťahy. Jeho nedostatkom je pasivita, nemá veľké ambície a nechá sa viesť inými.

Rozumie si s osudovými číslami: 1, 6, 9

Osudový s číslom 3

Ľahko nadväzuje vzťahy, srší originalitou a tvorivosťou. Má vysoko vyvinutý zmysel pre kreativitu a činorodosť, ktoré ho predurčujú riešiť veci originálne. Neznáša hranice a obmedzenia. Negatívom tejto osobnosti je výbušnosť a občasné necitlivé a kritické správanie k iným.

Rozumie si s osudovými číslami: 1, 5, 11

Osudový s číslom 4

Pre toto číslo je typická vytrvalosť a  systémové riešenia. Vyniká praktickosťou až extrémnou pedantnosťou. Tento človek býva konzervatívne založený a verne nasleduje systematické kroky. Býva aj veľmi pracovitý. Nabúranie jeho stereotypu by mu narušilo harmóniu. Na jednej strane zdatný jedinec, ktorý však býva neistý v rozhodovaní.

Rozumie si s osudovými číslami: 2, 6, 7

Osudový s číslom 5

Celoživotný dobrodruh a objaviteľ, ktorý potrebuje k svojmu bytiu slobodu a nespútaný pocit. Rád spoznáva nové kúty sveta, nových ľudí a veci. Býva nestály a spontánny. Chýba mu zázemie a rovnováha v konaní.

Rozumie si s osudovými číslami: 3, 7, 11

Osudový s číslom 6

Priorita tohto človeka je rodina, zázemie a blízki ľudia. Túži žiť vo zväzku, v ktorom bude láska. Je pre neho dôležitá dobrá životospráva. Vyniká obchodným duchom a robí v tejto oblasti správne rozhodnutia. Negatívom môže byť jeho túžba po dokonalosti.

Rozumie si s osudovými číslami: 1, 2, 22

Osudový s číslom 7

Pre svoj život potrebuje priestor a prírodu. Býva to mysliteľ a intelektuálne zdatný jedinec so sklonmi k liečiteľstvu . Má však strach z manželstva, príliš ho zväzuje, preto radšej buduje priateľstvá. Musí sa naučiť aj ľudí okolo seba, pretože mu hrozí samota.

Rozumie si s osudovými číslami: 1, 4, 11

Osudový s číslom 8

Sebavedomé osobnosti, ktoré sa vyznačujú ctižiadostivosťou. Býva často namyslený a sebavedomý. Vytrvalosť a túžba po moci mu nechýba. Svoju náladovosť by mal držať na uzde a popracovať aj na slušnom správaní k iným ľuďom. Občas totiž podceňuje druhých a seba stavia na piedestál.

Rozumie si s osudovými číslami: 6, 9, 22

Osudový s číslom 9

Človek s týmto číslom sa dokáže obetovať pre iných. Je to večný optimista, ktorý má ideály vo svete a v druhých ľuďoch. To ho robí dobrým spoločníkom a priateľom. Veci vidí z tej krajšej strany a často si ani neuvedomuje hĺbku svojej nadobudnutej múdrosti.

Rozumie si s osudovými číslami: 2, 8, 22

Osudový s číslom 11

Ambiciózny a inteligentný človek, ktorý má predurčené dosiahnuť veľké veci. Býva jasnozrivý a extrémne nadaný. Do vienka dostal citlivý a vnímavý prístup k svetu a objavovania ho. Záleží len na jeho rozhodnutí, ktorou cestou sa vydá. Tak ako mu praje úspech, hrozí mu aj dno. Negatívom býva jeho nedočkavosť.

Rozumie si s osudovými číslami: 3, 7, 11

Osudový s číslom 22

Človek s vrodeným zmyslom pre organizovanie. Musí sa pohybovať medzi ľuďmi, pretože štyri steny ho privádzajú do šialenstva. Obetuje sa rád pre druhých, vidí veci v širokých vzťahoch. Má vnútornú silu meniť životy iných, svoj často odloží na vedľajšiu koľaj.

Rozumie si s osudovými číslami: 6, 8, 9

http://www.pluska.sk/zena/astro/vypocitajte-si-manzelstvo-podla-numerologie.html